Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Atrakcja na wesele: profesjonalny karykaturzysta

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Osoba: Karykaturzysta
Strona www: www.karykatury.com
   
dodano: 2017.04.09
ważne do: 2018.01.14
wyświetleń: 37

Szczegóły oferty:

Organizujesz firmowy event w Zakopanem? Wesele na Podhalu? Zresztą miejsce jest nieważne - dojadę.

Nawet 100 karykatur wykonanych na oczach widzów, w ciągu kilku godzin.

Dowcipnie narysowane wesołe portrety, wykonane ręką znanego z mediów karykaturzysty, to atrakcja setek imprez firmowych i prywatnych, w jakich uczestniczył w ostatnich latach.

Ogromna sprawność manualna powoduje, że szybkość powstawania kolejnych karykatur zadziwia obserwatorów uczestniczących w tym wydarzeniu. Karykatur powstanie tyle, ile średnio wykonuje... trzech karykaturzystów.

Zaraz po wykonaniu gotowe karykatury trafiają na własność do narysowanych osób, bedąc potem wspaniałą pamiatką po mile wspominanej uroczystości. Osoby narysowane nie płacą.

Ponieważ wiele terminów jest zajętych ze sporym wyprzedzeniem i codziennie przychodzą nowe zapytania, nie zwlekaj z zapytaniem o ofertę oraz z decyzją, jeśli termin który Cię interesuje, jest jeszcze wolny.

Możesz oczywiście szukać miejscowych plastyków, ale skoro znakomity fachowiec może dojechać - warto, aby goście Twojego wesela otrzymali coś wyjątkowego i przeżyli niezapomniane chwile.

Także różnego rodzaju eventy firmowe, konferencje, itp.

Będzie wesele - będzie weselej!

Po wiecej informacji oraz wycenę, także czy termin który Cię interesuje jest nadal wolny - zapraszamy na: Karykatury . com

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1