Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Konta dla firm, kredyty, pożyczki, leasing i rachunki dla Spółek Z O.O.

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Osoba: Dariusz
Miasto: Zakopane
Strona www: www.dariuszpawlowskiingbank.pl
   
dodano: 2017.08.20
ważne do: 2018.01.07
wyświetleń: 80

Szczegóły oferty:

Witam serdecznie, 

Jako Starszy Doradca Bankowy-Ekspert ING Banku Śląskiego S.A. z ponad 22 letnim doświadczeniem w branży bankowej, rachunkowej oraz kredytowej, chciałbym podzielić się z Państwem zdobytą w tym okresie wiedzą. Pracuję jako mobilny doradca bankowy, dlatego obsługuję klientów z całej Polski.

W swojej pracy stosuję zasady odpowiedzialności, punktualności, otwartości i przedsiębiorczości. Każdego klienta traktuję indywidualnie. Co ważne na każdym etapie współpracy jestem do Państwa dyspozycji. W swojej codziennej pracy kieruję się długoletnim doświadczeniem, bogatą wiedzą na temat finansów, rzetelnością oraz wzajemnym zaufaniem.

W ofercie posiadam:

  • konta firmowe
  • kredyty i pożyczki
  • leasing
  • rachunek dla Spółki

Jeśli rozważasz jeden z tych tematów, poświeć chwilę wykonując tylko jeden kontakt. Długoletnie doświadczenie oraz konkurencyjne marże i ceny, gwarantują uzyskanie konkretnych ofert. Dodatkowo za oferowaną pomoc nie pobieram żadnych opłat.

Więcej informacji dostępnych jest na mojej stronie internetowej http://www.dariuszpawlowskiingbank.pl lub pod numerem telefonu +48 790 879 680. Rozpocznij swoją bezpieczną bankowość już teraz, dzięki profesjonalnemu doradcy z długoletnim doświadczeniem.

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1